27-12-2021: De uitslag van de kerstfotowedstrijd 2021 is bekend!
Tien onafhankelijke juryleden hebben elk hun top-3 aan ons bekend gemaakt. Deze tien top-3’s bij elkaar genomen geeft de volgende uitslag:
Op de 3e plaats is geëindigd:
Ugly Ushi

Op de 2e plaats is geëindigd:
The FC’s Keessie-Anisa en Ugly Uzi-Daya

Maar dé winnaar van deze kerstfotowedstrijd is….de foto van…
LISHA !

Lisha en baasjes, van harte gefeliciteerd met het winnen van de Kerstfotowedstrijd 2021! We hopen z.s.m. jullie de prijs te kunnen overhandigen!
Onze dank gaat nogmaals uit naar alle Starretjes en hun baasjes die hebben deelgenomen aan deze wedstrijd, we hopen dat jullie er veel plezier aan beleefd hebben.
27-12-2021: De Kerst is weer voorbij…
dus de hoogste tijd om de inzendingen voor onze jaarlijkse kerstfotowedstrijd te plaatsen.
We hebben weer hele leuke kerstfoto’s mogen ontvangen, de één wat creatiever als de ander. Erg leuk is dat we niet alleen inzendingen hebben gekregen van onze jongste Stars, maar dat er ook inzendingen bij zitten van oude Starretjes.
Alle inzenders, heel erg bedankt voor jullie enthousiasme!
Hieronder de inzendingen, we hebben de foto’s geplaatst op volgorde van de leeftijd van de Starretjes.

Jerzy-Juxta (13¼ jaar jong, op de voorgrond) en Ugly-Uli (3 jaar jong) bij een kerststalletje met zelfs echte sneeuw

Lisha, inmiddels dik 12 jaartjes jong. En elk jaar weer heeft ze mee gedaan aan de kerstfotowedstrijd! Zo gaaf.
Bij deze kerstfoto kregen we ook een verhaaltje van haar baasjes: “Lisha als kerstman, stond even in de keuken. Ze was op zoek naar een recept om dat stomme virus te verslaan. Hopelijk is het haar gelukt! Zodat wij heel snel weer een keertje kunnen afspreken.”

Nasho Ghin-Hawk, 10½ jaar jong poseert bij zijn eigen kerststalletje

Napay-Nèvel Ghin-Hawk, ook 10½ jaar jong, in het bos met zijn maatje Jottum

Foto nr. 5
Naira Ghin-Hawk, stoere zus van Nasho en Napay (zie de kerstfoto’s hierboven)

Foto nr. 6
Parri Durung Ghinjo, dik 9½ jaar jong

Pratyn, ook dik 9½ jaar jong

Nog een keer Pratyn en zie de kat eens jaloers toekijken

Qarun-Sam (8½ jaar jong) en zijn grote vriendin The FC’s Tonny-Fenne (4 jaar) passen beiden precies in de krans

Qamy-Lynn (8½ jaar) met Wuppie Wayan-Jody (7½ maand jong) en natuurlijk hun allergrootste vriend Déon

Weer Qamy-Lynn en Wuppie Wayan-Jody, maar nu ook met hun maatje, de Golden Jess, erbij…want ja, hij hoort er ook gewoon bij

The FC’s Keessie-Anisa (4 jaar) en haar halfzus Uzi-Daya (3jaar) op een klein boomstronkje

The FC’s Dirk, 4 jaar jong. Zijn vrouwtje heeft het decor helemaal zelf gemaakt zodat Dirk kan schitteren tijdens deze kerstfotowedstrijd

Ushi, 4 jaar jong en een echte clown

nog een keertje Ushi…die daarna met outfit en al sjezend door de tuin ging

Ulmo-Dolf, ook 3 jaar.

Nog een keer Ulmo-Dolf, maar nu binnen met een reuze-kerstboom

Vaira Flying V, 2 jaar oud en op haar favoriete slaapplek

Vida Flying V, 2 jaar oud

Nog een keer Vida Flying V…rook en hoorde ze daar nu een groepje reeën in het bos ?

Volbeat-Feija Flying V, 2 jaar jong, vast en zeker in opperste concentratie luisterend naar de nieuwe cd van Volbeat

Nog een keer Volbeat-Feija Flying V, die waarschijnlijk de herrie van Volbeat niet meer aan kan horen

Wuppie Wila (7½ maand) met haar grote, stoere vriendin Alvine (dochter van Raptor, bijna 13 jaar)

Nog een keer Wuppie Wila en Alvine, maar nu ook met Anton (ook bijna 13 jaar en een zoon van Raptor)

Wuppie Widi-Kastor, zijn eerste kerst…met een kerstslinger om…en een wuppie op zijn kop!

Wuppie Witha, ook 7½ maand jong

en nog een keer Wuppie Witha…wat zal de baas in de hand hebben ?

Wuppie Wiga-Odin…hij is al net zo’n clown als zijn mama Sirrush!